Klimatyzacja

Montaż klimatyzacji
Gdańsk, Gdynia, Sopot

Od projektu do realizacji – u nas możesz liczyć na kompleksową obsługę! Załatwimy wszystko szybko i sprawnie, a nasi monterzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Możemy zająć się także modernizacją i rozbudową istniejącej instalacji klimatyzacyjnej. W LUFTKLIMA możesz liczyć na szybki termin realizacji zlecenia oraz pełną satysfakcję z montażu. Wykonujemy profesjonalny montaż klimatyzacji Gdańsk. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a wyzwania napędzają nas do działania!

Przegląd klimatyzacji Gdańsk i okolice

Klimatyzacja wymaga regularnych przeglądów i serwisowania, a nasi klienci mogą liczyć na preferencyjne warunki w tym zakresie, na terenie miasta Gdańsk i okolic. Oczywistym elementem jest odgrzybianie, czy czyszczenie i wymiana filtrów, jednak to nie jedyne działania wchodzące w zakres serwisu klimatyzacji. Sprawdzamy wówczas także szczelność instalacji oraz w razie potrzeby usuwamy awarie i uzupełniamy brakujący czynnik chłodniczy, kontrolujemy stan wszystkich podzespołów urządzeń. Dzięki temu klienci mają pewność, że ich klimatyzacja jest w dobrej kondycji, a powietrze, którym oddychają latem, jest chłodne i zdrowe.

Sprzedaż klimatyzatorów

Jesteśmy partnerem handlowym czołowych producentów urządzeń klimatyzacyjnych. Chętnie wesprzemy naszą wiedzą i doświadczeniem firmy, instytucje i użytkowników prywatnych zainteresowanych zakupem urządzeń klimatyzacyjnych i montażem klimatyzacji w mieście Gdańsk lub okolicznych miejscowościach.

Wycena indywidualna montażu klimatyzacji

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – nie ma dwóch takich samych domów czy biur, a różni ludzie mają różne potrzeby i naszym zadaniem jest dobrać do nich idealny system klimatyzacji. W zależności od wielkości, techniki wykonania i sposób użytkowania pomieszczeń, a także możliwości ingerencji w istniejącą infrastrukturę możemy zaproponować różnego rodzaju systemy klimatyzacji na każdą kieszeń. Dla nas klimatyzacja z montażem to podstawa, gdyż musi ona zostać odpowiednio dobrana oraz zamontowana w poprawny sposób. Dlatego chętnie mieszkańcy miasta Gdańsk i jego okolic, zgłaszają się do nas w celu montażu klimatyzatorów.