Rekuperacja

Rekuperacja Gdańsk

Rekuperacja to mechaniczna wentylacja z odzyskiem ciepła. Po co tak kombinować zamiast po prostu otworzyć okno? To proste – chodzi o oszczędność i zdrowie! Wentylacja w naszych domach jest niezwykle ważna – w ten sposób pozbywamy się zużytego powietrza z dwutlenkiem węgla i parą wodną, a wpuszczamy do domu czyste i świeże powietrze, którym możemy oddychać.

Zazwyczaj stosujemy dwa podstawowe systemy wentylacji – grawitacyjny polegający na systemie kominów usuwających powietrze oraz szczelinach w drzwiach i oknach, które zapewniają dostęp do powietrza z zewnątrz oraz najprostszym, czyli otwieraniu okien i wietrzenia. Oba mają jednak dwie podstawowe wady, których rekuperacja jest pozbawiona – powodują duże straty ciepła i polegają na powietrzu, które może być zanieczyszczone smogiem czy pyłkami.

Rekuperacja pozwala cieszyć się ciepłym i czystym powietrzem w domu oraz oszczędzać na ogrzewaniu! Montaż rekuperacji Gdańsk – to najlepszy sposób na czyste powietrze w domu bez straty energii cieplnej. Wykonujemy rekuperacje na ternie całego Trójmiasta czyli m.in. miast Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice.

Indywidualna wycena – instalacja rekuperacji Gdańsk

Rekuperacja ze swej natury stanowi dość złożony system, który dotyczy całego obiektu i wymaga rozprowadzenia dodatkowej instalacji. Z tego powodu indywidualne podejście jest w tym wypadku kluczowe i absolutnie niezbędne – w ten sposób powstająca instalacja będzie działać skutecznie i wydajnie. Bez względu na to czy interesuje Cię rekuperacja w domu czy instalacja rekuperacji Gdańsk z odzyskiem ciepła w obiektach biurowych, użyteczności publicznej i przemysłowych, możemy Ci pomóc! Rekuperacja Gdańsk skuteczny sposób na wentylację bez straty ciepła.

Każdy projekt jest przez nas planowany od podstaw w uwzględnieniem specyfiki obiektu i korzystających z niego ludzi, tak by uzyskać jak największe oszczędności ciepła przy możliwie niskim koszcie inwestycji.